המידע החשוב ביותר על וטרינר חירום אשקלון

תחום רפואת בעלי החיים דומה פעמים רבות למקבילה שלו בקרב בני אדם. כך, על מנת לדאוג לבריאות של חיית המחמד בצורה הטובה והאיכותית ביותר, חשוב מאוד להביא אותו לכל הטיפולים השוטפים אצל הוטרינר, כגון ביצוע החיסונים לכלבים או לחתולים בזמן, בדיקות תקופתיות ומעקב אחר בעיות ספציפיות האופייניות לסוג הכלב שלכם ברמה הגנטית, או עקב טראומות או מחלות שונות איתן הוא נאלץ להתמודד בשלבים השונים במהלך חייו.

החשיבות של רפואת חירום בכלבים

וטרינר חירום אשקלון
וטרינר חירום אשקלון – החשיבות להגיע בזמן

למרות שאנו נזכרים בוטרינר שלנו מדי פעם ובהקשר של בדיקה תקופתית כמו חיסון משושה או חיסון תולעלת הפארק וכדומה , חשוב לזכור שלא כל מצב ניתן לתכנן מראש ושהחיים מספקים לנו לא פעם ולא פעמיים הפתעות לא נעימות שאין לנו כל דרך להתכונן אליהם. כך, במקרים בהם דרושה רפואת חירום לכלבים, חשוב מאוד שלא לאבד את קור הרוח ולדאוג לכך שכל העניין יבוצע בצורה הטובה ביותר, תוך פנייה למומחים בתחום המסוגלים להעניק עזרה ראשונה ברמה הגבוהה ביותר. הבחירה בשירות איכותי של וטרינר חירום אשקלון ניתן לא רק לקבל סיוע מהיר, אלא אפילו להציל את חיית המחמד, בעיקר כאשר מדובר במקרים של תאונה, נפילה מגובה, פריצת דיסק ועוד – במקרים אלה נדרשת התערבות מיידית על מנת ליצב את מצבו של בעל החיים.

מאפיינים של וטרינר חירום איכותי – לכלבים \ חתולים וחיות נוספות

טרינר חירום

האם יש הבדל משמעותי בין וטרינר רגיל שמספק לכם טיפולים ושירותים שונים ברמה היומיומית, לבין זה שאמור להציל את בעל החיים במקרה של נסיבות מצערות בצורה יוצאת דופן? בפועל, מדובר בשני גורמים משלימים, כלומר שכל וטרינר יכול לספק את שני סוגי הטיפולים. עם זאת, באותה המידה שבה מומחה ברפואה דחופה לא תמיד יכול להיות גם רופא משפחה איכותי, כך גם בתחום הוטרינריה יש תחומי התמחות שונים, בהתאם ליכולות, לנטיות האישיות וגם ההשכלה הכללית של הרופא הספציפי. לכן, כדאי מאוד שיהיו לכם באנשי קשר שני וטרינרים – זה שאתם הולכים אליו באופן קבוע שאתם מבצעים חיסון לכלב מדי שנה, וגם מרכז כלשהו לרפואה דחופה, בכדי שבמקרה חירום לא תאבדו את העשתונות ותדעו בדיוק מה לעשות. זה חשוב מאוד, משום שבמקרי חירום כל דקה קובעת, וצלצול מהיר יכול להטות את כף המאזניים לטובתו של הייצור הפרוותי האהוב עליכם.

האם ניתן למצוא וטרינר חירום אשקלון?

רפואה וטרינרית לכלבים וחתולים
רפואה וטרינרית לכלבים וחתולים גם בזמן חירום

בעלי החיים חשובים מאוד לכל הישראלים, לכן כמעט בכל עיר בארץ יש מרכזי חירום שונים , ניתן לבקר בדף מחלקת וטרינריה באתר של עיריית אשקלון. פעמים רבות ההבדל הינו ברמת הפרסום שלהם. בהחלט יכול להיות שמרכז חירום שכזה באשקלון לא יהיה מפורסמים מאוד, ולכן מדובר באחריות שלכם למצוא אותו. הקרבה הבלתי אמצעית של מרכז הרפואה הדחופה יעזור לעזור לחיית המחמד כמה שיותר מהר ולא ידרוש מכם לנסוע רחוק מדי. כמו כן, מדובר במקום שאליו ניתן להביא חיות פצועות שמצאתם, וגם במקרה זה הזמן משחק תפקיד חשוב ביותר ומאפשר להציל חיים.

מצילים כלבים

חברים לא נוטשים מאחור! לסרטונים מומלצים של חילוץ ועזרה לחיות

ראיתם כלב שצריך עזרה ואתם לא יודעים מה לעשות ? בקרו בדף הפייסבוק של תנו לחיות לחיות ודווחו על המקרה.